Berounská muzejní noc 2010 - ohlasy

Moderátor: Patrik Pařízek

Berounská muzejní noc 2010 - ohlasy

Příspěvekod Patrik Pařízek » 03 čer 2010, 20:31

VI. berounská muzejní noc
Putování proti toku času, tentokráte do 15. století.

Jak se Vám líbila letošní muzejní noc, při které zaútočili na muzeum husité?
Ohlas vložíte kliknutím na REAGOVAT.

Zde naleznete několik videí od návštěvníka s nickem LordRosomak a také fotografie:
http://edu.muzeum-beroun.cz/viewtopic.php?f=13&t=17
Patrik Pařízek
produkce
Muzeum Českého krasu
http://muzeum-beroun.cz
Patrik Pařízek

Re: Berounská muzejní noc 2010 - ohlasy

Příspěvekod Jarda » 05 čer 2010, 08:25

Díky za pěkný zážitek, těším se na další muzejní noc :-). Jen tak dál.
Zdraví Jaroslav
Jarda

Příspěvekod Mirka » 06 čer 2010, 09:43

Bylo to pěkný, děti měli velký zážitek, moc děkujeme a těšíme se zase za rok.
Mirka

Příspěvekod Olga Haluskova » 06 čer 2010, 19:33

Muzejní noc se mi líbila velice bavila jsem se já maminka a tři děti které byli se mnou. Moc se mi líbila skupina ARMAGEDON ,její vůdce se opravdu tělem i duší choval jako opravdový středověký bojovník,a několikrát mne opravdu z duše rozesmál:).Potom se mi velice líbil starší pán v prvé místností který zpíval ,s ním jsem měla pocit že jsem se přenesla do filmu Otakara Vávry o Janu Žižkovi.A nakonec jsem byla velice překvapena trpělivostí kartářky a dívky která hrála s dětmi v kostky.Ještě mne potěšil svou laskavostí a ochotou mladý herec který ztvárnil postavu De Bece, ten doprovodil jedno z mých dětí na toaletu. Děkujem všem hercům a zaměstnancům muzea.
Halušková
Olga Haluskova

Příspěvekod Roman Schneider » 07 čer 2010, 08:26

Muzejní noc se Vám velmi vydařila, nejvíce mě zaujaly scénky - od šermířských až po ty hrané - oba pánové hráli jako profesionálové. Musím říct, že celý večer měl pěknou režii. Velmi příjemný zážitek. Děkujeme a těšíme se za rok

Roman
Roman Schneider

Příspěvekod Jiří Lebeda » 07 čer 2010, 20:47

Letošní muzejní noc byla velmi vydařená. Strašně se mi líbilo stanoviště u kazatele. Rukopis nádhernou frakturou, to zaslouží velkou pochavlu. Který šikula to psal? Navíc byly zohledněny i spřežky. Prostě skvělý nápad, tak jako celá tato akce.
Jiří Lebeda

Příspěvekod Lucie » 08 čer 2010, 09:38

Berounská muzejní noc letos opět nezklamala. Pracovníci muzea se i díky originálním kostýmům skvěle vžili do svých rolí a akce tak dostala tu pravou husitskou atmosféru. Děkujeme :)
Lucie

Příspěvekod Libor a Lukáš » 09 čer 2010, 12:26

Na takové návštěvy muzea se nezapomíná. Jsem rád že takové akce se pro děti pořádají a je dobře že rodiče na to reagují, pro děti je to rozhodně poučnější a snad i zábavnější forma využití času než koukání na některé pořady v TV. Děkuji všem a mnoho zdaru do dalších akcí.
Libor a Lukáš

Příspěvekod Mirek » 22 čer 2010, 22:00

Tak sem se konečně dostal k tomu, abych Vám napsal nějaký ohlas. Ještě že si dcera vystavila Pamětní list a byla na něm ta adresa :-D. Sice na něm udělala několik kaněk, psát brkem jí moc nešlo...(ne, že mě by to nějak šlo :-D), ale i tak má z vaší akce pěknou památku. Byl jsem se podívat také na pražské muzejní noci, ale musím říci, že atmosféra ve vašem muzeu byla daleko přátelštější. S tím programem ste si dali hodně práce a bylo to i vidět... v Praze šlo jen jen o to, aby se tam podívalo co nejvíce lidí. Z Prahy ani děti tolik zážitků neměly ... všude bylo narváno a nikde se nemůžete zastavit, protože vás dav hrne dopředu. Ve vašem programu to bylo pěkné (úspěch mělo střílení na vše kolem, milý průvodce nám dal dokonce několik pokusů, takže dcera nakonec strefila kance a kluk zas sestřelil toho vojáka). Pobavilo mě to taky ve sklepě, kam se holka nejdřív bála, ale pak viděla toho polonahého bachaře a zas se jí nechtělo pryč. Nápad s krčmou byl taky dobrý. Dětem se líbil program na zahradě muzea...já zas seděl nad tím pivečkem a povídal si se šenkýřkama. Doufám, že sem nic nevynechal...(na noze mi sedí dcera a kontroluje, jestli sem nic nevynechal :-D)...no, myslím, že to je všechno :-), těším se na další noční akce... jinak také zavítáme na nějakou zajímavou výstavu... Zdraví Mirek
Mirek

Příspěvekod Patrik Pařízek » 24 črc 2010, 17:43

Poděkování
Pracovníci muzea všem děkují za zveřejněné ohlasy. Potěší nás pokud se s Vámi setkáme na nějaké další akci Muzea Českého krasu ;).
Patrik Pařízek
produkce
Muzeum Českého krasu
http://muzeum-beroun.cz
Patrik Pařízek

Zpět na Ohlasy | Muzeum Českého krasu v Berouně