Mezi zábavou a poučením • Zobrazit téma - Umění loupeže, loupeže umění

Umění loupeže, loupeže umění

Moderátor: Patrik Pařízek

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvekod Nováková » 03 pro 2010, 09:06

Dne 26.11.2010 navštívily děti 1. od. školní družiny Beroun - Závodí Muzeum Českého krasu program - Umění loupeže, loupež uměním. Prvňáci se s velkým nadšením zapojili do pátrání po zmizelém obraze. Bylo to pro ně velice zajímavým způsobem připraveno, děti si s radostí zahrály na detektivy. Podle jejich zpětných reakcí se nejvíce zapotily zajištěním stop, ale tato část je také nejvíce zaujala. Se strachem v srdíčku pak naši malí detektivové sledovali pachatele. Bohužel ho nezastihli, ale se svou prací mohli být spokojeni. Tento program se nám moc líbil a tak moc děkujeme za odborné vedení Patriku Pařízkovi, ale i ostatním pracovníkům, kteří nám při pátrání pomáhali.
Jana Nováková, vychovatelka ŠD
Nováková

Příspěvekod Adam » 06 pro 2010, 15:12

Ahoj Patriku.
Moc se mi líbilo, jak si to pro nás připravil. Akorát se mi to nelíbilo, jak si nám připravil ty stopy, jako by se tam někdo vloupal a ukradl to. Pak se zjistilo, že se to jen opravovalo a nikdo nic neukradl. :shock:
Adam

Příspěvekod Simča » 06 pro 2010, 15:14

Ahoj Patriku,
Líbilo se mi to že jsme si mohlo zahrát na detektivy. Nejdříve si to tak dobře zahrál, protože jsem si myslela, že to doopravdy někdo ukrad. Hlavně bych tě chtěla pochválit za ty stopy, vypadaly opravdově a restaurátor Dušan ten obraz spravil dobře. Program byl báječný.
Zdraví Simča
Simča

Příspěvekod Anetka » 06 pro 2010, 15:16

Ahoj Patriku,
Moc se mi líbilo, jak jsme hledaly ty stopy, ale to, že jsme se mačkaly a strkaly, se mi nelíbilo. Také se mi líbilo, jak jsme vypisovaly protokol, ale zas se mi nelíbilo to, že jsem tomu moc nerozuměla a líbilo se mi jak jsme našly Dušana a to, že to restauroval.
Ten protokol byl složitý, protože jsem těm slovům nerozuměla ale jen nějakým.
Anetka

Příspěvekod Filip » 06 pro 2010, 15:19

Ahoj Patriku, ten tvůj program byl super. Když jsme hledali důkazy , tak bylo dobrý že jsme museli zapojit hlavu, protože byly dobře schované. Dobré bylo, jak jsme se stalyi agenty , ale smutné bylo že jsme se nedozvě nedozvěděli kdo to ukradl obraz nebo jestli ho ukradl Dušan.
Filip ( v té černé mikině s napisem Puma)
Filip

Příspěvekod Markétka » 06 pro 2010, 15:22

Milý, hodný a laskavý Patriku. Moc se mi líbilo pátrání. Zábavné bylo ( alespoň pro mě) , když jsme měli hledat podezřelé věci . Jen trochu mi vadilo ( za to ty ale nemůžeš) , že jsem většinou neviděla na věci , o kterých se mluvilo. Věřím, že takovou pěknou, zábavu dalo pěkně zabrat vymyslet.
Děkuji ti a myslím, že celá třída ti děkuje za pěknou a přitom naučnou hru.
Markétka
Markétka

Příspěvekod Raquel » 06 pro 2010, 15:24

Ahoj Patriku, moc se mi líbilo, jak si to připravil. Hlavně se mi líbilo, jak jsme psali ten protokol. Asi není nic, co by se mi nelíbilo. Taky se mi líbilo, že ty lidi to neříkali, neodříkali z paměti jako básničku. Lépe řečeno se mi líbilo to že to bylo tak dobře připravený, že sem tomu doopravdy věřil a že jsem až úplně na konci poznala že je ta vymyšlené. Myslím že si to zasloužíš velikou pochvalu ale taky omluvu. Chovaly jsme se hrozně. Líbilo se mi to ale kdybychom nezlobily líbilo by se mi tom víc. Ale přece jenom je tady něco co se mi nelíbilo. Na konci mi to připadalo už moc jednoduché. Tak se měj a při příštím vymýšlení to udělej těžší.
Raquel Campillos
Raquel

Příspěvekod Edita Rajlichová » 10 pro 2010, 16:33

Skvělý zážitek nejen pro děti, moc děkujeme, :D děti a vychovatelky z Hýskova
Edita Rajlichová

Loupež umění

Příspěvekod Opálecká Kateřina » 11 pro 2010, 11:49

Moc se nám líbilo pátrání po ukradeném portrétu, děti moc bavilo sledování stop na místě činnu a pátrání po pachateli. Velmi pěkné bylo i povídání o obrazech, které mají děti doma. Povedený program, moc děkujeme a těšíme se zase někdy nashledanou. Opálecká vychovatelka ŠD
Opálecká Kateřina

Příspěvekod Klara » 14 pro 2010, 13:45

Milý překrásný Muzeum
Moc se mi líbilo jak jsme tam patraly, prostě žužo. Vymysleli ste to bájo, ale byla mi tam trošku zima, no ja sem tam byla v triku, hi.
Klara

PředchozíDalší

Zpět na Ohlasy | Muzeum Českého krasu v Berouně