Umění loupeže, loupeže umění

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Umění loupeže, loupeže umění

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od jiuer7845 » 08 črc 2021, 12:58

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od Sam » 31 led 2011, 09:41

V muzeu jsme se dozvěděli, k čemu mají lidé doma obrazy. Byla to zajímavá hra – hledat ten obraz, ale věděli jsme, že je to hrané.
Sam Samoura, 8.B

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od Vojta » 31 led 2011, 09:40

Dozvěděli jsme se, že obrazy mají velkou cenu a proto se hodně kradly a stále kradou. Potom jsme měli za úkol vyšetřit krádež obrazu. Bylo to zajímavé.
Vojta Hrdlička, 8.B

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od Jakub » 31 led 2011, 09:40

Mně se to tam strašně líbilo, hlavně ten protokol, ten byl nejlepší, když jsme našli důkazy, byly zajímavé. Také se mi líbila ta prezentace o krádežích obrazů. Nejlepší na konec: zjistili jsme, že obraz nebyl ukraden, ale restaurován.
Jakub Stingl, 7.C

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od 7.A » 31 led 2011, 09:39

Vše začalo tak, že nám průvodce ukázal místnost, ve které se loupež odehrála. Naše třída se rozdělila do čtyř skupin, každá skupina dostala desky, papír a tužku. Jeden ze skupiny vždy zapsal, jakou stopu viděl. Poté vypovídal svědek. Nakonec jsme zjistili, že se ztratil obraz operní pěvkyně. Hlavní stopou bylo, že na každý obraz svítila malá lampička, ale my jsme viděli, jak jedna svítí na prázdnou zeď. Svědek potvrdil, že z místnosti viděl odcházet nějakého člověka v bílém plášti. Všichni se shodli na tom, že to zřejmě byl pracovník, který vystavené exponáty opravuje, vydali jsme se za ním do dílny a zjistili, že obraz pouze opravuje, ale neřekl to ostatním.
Aneta Mašková, Jana Richterová, 7.A

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od 3. ZŠ Beroun » 17 led 2011, 22:32

Návštěva v muzeu je vždy zážitek, měla by být. Děti na takovou návštěvu musí být připraveny nebo je návštěva něčím víc, hrou, záhadou, objevováním.... tohle všechno a také příjemní průvodci byli součástí pořadu "Umění loupeže....."

Těšíme se na další nápadité pořady

Zaida Jarišová, ZŠ Wagnerovo náměstí

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od Kuba » 14 pro 2010, 13:48

Program byl hezký , zábavný a naučný. Líbilo se mi jak jsme sbírali stopy, jak jsme si povídali o obrazech, jak poznáme jeho stáří ( s pod td) a tak podobně. Jak jsme hledali pachatele a nakonec se zjistilo, že obraz nebyl ukradený. Bylo to moc hezky připravené. Také se mi líbilo povídání o krádežích různých obrazů. Moc mě nebavilo vyplňovat ten protokol, ale jinak si to připravil moc hezky.

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od Klara » 14 pro 2010, 13:45

Milý překrásný Muzeum
Moc se mi líbilo jak jsme tam patraly, prostě žužo. Vymysleli ste to bájo, ale byla mi tam trošku zima, no ja sem tam byla v triku, hi.

Loupež umění

Příspěvek od Opálecká Kateřina » 11 pro 2010, 11:49

Moc se nám líbilo pátrání po ukradeném portrétu, děti moc bavilo sledování stop na místě činnu a pátrání po pachateli. Velmi pěkné bylo i povídání o obrazech, které mají děti doma. Povedený program, moc děkujeme a těšíme se zase někdy nashledanou. Opálecká vychovatelka ŠD

Re: Umění loupeže, loupeže umění

Příspěvek od Edita Rajlichová » 10 pro 2010, 16:33

Skvělý zážitek nejen pro děti, moc děkujeme, :D děti a vychovatelky z Hýskova

Nahoru

cron